Організація та проведення
навчально-практичних й
просвітницьких заходів

Вивчення суспільно-політичних процесів
шляхом проведення соціологічних та
маркетингових досліджень

Моніторинг результатів
виборів усіх рівнів

Здійснення прогнозування та
моделювання розвитку держави та
громадянського суспільства

Український центр досліджень та громадянського представництва

Ukrainian Centre for Research and Advocacy

Analytics. Ability. Activity.

ПРО НАС

«Український центр досліджень та громадянського представництва» – організація, створена колом експертів-практиків для розвитку дієвого громадянського суспільства шляхом проведень досліджень громадської думки та виходячи з потреб суспільства, впровадженням навчально-практичних проектів.

НАША ВІЗІЯ

Україна – країна відповідальних та активних громадян, які знають свої права, вміють реалізовувати та відстоювати їх, з суспільством вільних рівних людей, де права та свободи кожної особистості є найвищою цінністю.

НАША МІСІЯ

Формування суспільства відповідальних, свідомих, освічених та активних громадян з рівними можливостями.

Новини

Опитування аудиторії 27-го Book Forum

Book Forum спільно з Український центром досліджень та громадянського представництва за підтримки Українського культурного фонду провели масштабне вивчення аудиторії 27-го Book Forum. Його учасниками стали потенційні відвідувачі та безпосередньо ті, хто долучився до фестивалю «онлайн».

Без Обмежень у музиці цифр

Музичний гурт Без Обмежень 17 грудня виступив в клубі Sentrum. Вперше за свою історію гурт став таким популярним - заповнений зал і багато нових фанатів цьому підтвердження.

Антитіла і аналітика

8 грудня в клубі Atlas відбувся концерт гурту Антитіла, де волонтери UCRA провели опитування аудиторії, яка прийшла послухати наживо популярний гурт.

Pianoбой і його аудиторія

3 грудня в Stereo Plaza відбувся концерт гурту Pianoбой, де волонтери UCRA провели опитування аудиторії, яка прийшла послухати Дмитра Шурова і його гурт.