У ці вихідні експерти від Ukrainian Centre for Research and Advocacy Ніцполь Світозар та Федюнін Денис, відвідали "Школу громадського контролю", яка відбулась за ініціативи Асоціації учасників “Молодь змінить Україну” та благодійного фонду Богдана Гаврилишина. Метою даного заходу стали обмін досвідом та знаннями учасників програми “Молодь змінить Україну” щодо здійснення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, підвищення громадської активності та реалізації молодіжних ініціатив в регіонах. Спікерами Школи виступили самі учасники Асоціації та експерти-друзі Фонду.
 
Експерт Реанімаційного Пакету Реформ, Наталя Ватаманюк, обговорювала з учасниками Школи інструменти впливу громадськості на інститути влади та ділилася власним досвідом успішно проведених адвокаційних кампаній. Дуже фахово Максим Колесник розкрив тему проектного менеджмента у громадській діяльності, а також розповів про інструменти, що значно полегшують планування проектів будь-якого рівня. Голова правління Громадського контролю Дніпропетровська Артем Романюков розповів про довгий шлях запровадження системи електронних державних закупівель "ProZorro" в Україні та Дніпропетровській області зокрема. Корисним був і майстер-клас від Артема щодо того, як використовувати у громадській діяльності відкриті електронні реєстри. Наприкінці Школи учасники навчання, зокрема і наші експерти, разом зі спікером Вадимом Міським, розглянули приклади успішних адвокацій від Реанімаційного Пакету Реформ та взяли участь у практичній розробці кампанії адвокасі на місцевому рівні. Особливо емоційною та корисною також стала участь в інтерактиві щодо мистецтва надання коментарів для ЗМІ, де кожному учаснику запропонували записати інтерв'ю на відеокамеру та переглянути разом з іншими учасниками.
Асоціація учасників “Молодь змінить Україну” є спільнотою активістів-однодумців та платформою для формування справжніх політичних і громадських діячів. Ми переконані, що "Школа громадського контролю" була далеко не останнім заходом Асоціації, у якому представники від UCRA взяли участь. 
 
 
 
 
UCRA