Без Обмежень у музиці цифр

17 грудня в клубі SENTRUM відбувся концерт гурту Без Обмежень. Вперше за свою історію гурт став таким популярним - заповнений зал і багато нових фанатів цьому підтвердження.

Все більше гуртів звертаються до аналітики, щоб краще розуміти свою аудиторію і те, як вона змінюється. UCRA провів дослідження аудиторії і ось, які цікаві результати показало наше опитування.

інфографіка Без Обмежень

Середній вік аудиторії склав 28 років. Найбільшою віковою групою була віком старше 30 років (34,4%). Також доволі чисельними були групи молоді середнього віку 20-24 р (27,6%), 25-29 (26,5%). І всього 11,5 % аудиторії були віком до 19 років.

Також спостерігається цікава тенденція, що із збільшенням віку частка чоловіків збільшується на концерті Без Обмежень. 

Гурт стрімко набирає популярність і про це свідчить 75,7% аудиторії, яка вперше прийшли на концерт гурту.

На запитання "Звідки дізналися про концерт?" найбільше  відповідей було від "друзів" - 37,3%. Із соціальних мереж Вконтакті і Facebook дізналися про концерт 20,2% та 13,9% відповідно.


Дослідникам цікаво було дізнатися, які ще українські музичні гурти слухають фанати Без Обмежень. Вийшли доволі прогнозовані, але не менш цікаві результати - найбільше слухають Океан Ельзи, Бумбокс, Антитіла, Друга Ріка, СКАЙ, Скрябін, Epolets, O. Torvald та ін.


Опитування проводилося 17 грудня в клубі  SENTRUM методом "entrance poll" на вході перед початком заходу. Всього було опитано 556 осіб. Похибка складає < 2,2%

UCRA